0537 430 3592 info@saskinbakkaltolgahandanskursu.com Suadiye Mah. Kazım Özalp Sok. Hayat İş Hanı 26/A Kat 3 İstanbul Pzt-Pzr: 10:00 / 22:00

Çarliston Dansı

ÇARLİSTON DANS KURSU

Tatlı Mı Tatlı Bir Dans!

1920’li yıllarda Amerika’da oluşan Çarliston dansı, Afro – Amerikan kökenli, hareketli ve cıvıl cıvıl bir dans. Adını Güney Carolina’daki Charleston şehrinden alan bu dans tekli ve çiftli olarak yapılan ve dakikada 50 – 75 ölçü ile aşırı hızlı bir danstır. Çarliston dans kursu size bu dansı eğlenceli bir atmosferde öğretir.

Temel ayak figürü ayakuçlarının içe, topukların dışa döndürülerek atılmasından oluşan Çarliston’da vücudun farklı yerleri birbirinden ayrı hareket ettirilir. Git gide gözden düşen bu dans hala gösterilerde ve partilerde yapılır. Siz de kolay ve eğlenceli bir dans öğrenmek istiyorsanız Çarliston kursları ile iletişime geçebilirsiniz. Çarliston kursu kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Neden Çarliston Kursu?

  • Eğlenmek için
  • Mutlu olmak için
  • Sosyalleşmek için
  • Hobi edinmek için
  • Profesyonelleşmek için
  • Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
  • Hareketli figürleri için
  • Kıpır kıpır atmosferi için ÇARLİSTON!

Neden

Şaşkınbakkal Tolgahan Dans Kursu

Türkiye'nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, kaliteyi yükselten ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Telafi ve Danışmanlık

Kaçırdığınız dersleri diğer kurlarda telafi etme imkanı ile ders ve koreografi seçimlerinde uzman danışmanlık.

DETAYLI BİLGİLER

Kolayca Öğrenecek Dilediğiniz An Dans Edeceksiniz!

Serbest stil danslardan olan Çarlistonu profesyonel olarak değil de sosyal amaçlı yapacaksanız 1 – 3 aylık Çarliston kursları ile kolayca öğrenebilirsiniz. Eğer profesyonelleşmek isterseniz de bu süreyi biraz daha uzatmanız gerekecek.

İnanılmaz eğlenceli olan Çarliston kursu ile hayatınıza yeni bir renk katacak ve hobi edineceksiniz. Vücudunuzun esnediğini, daha hızlı ve pratik bir insan olduğunuzu, mutlu ve pozitif bir yapıya sahip olduğunuzu Çarliston kursu sayesinde göreceksiniz.

Elinizi çabuk tutun ve çarliston dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

ÇARLİSTON DANS KURSU

Genel Bilgiler

Capoeira kursları her yaştan dans severin katılımına açıktır. Çocuk veya yetişkin, kadın ve erkek fark etmeksizin gidebileceğiniz bu kurs vücut yapınıza uygun teknikler ve birebir ders olanakları ile sizlere geniş imkanlar sunmaktadır. Dansın en önemli özelliklerinden biri de küçük yaşlarda vücudunuzun esnek ve çevik bir görünüme sahip olabilmesidir. Yaşa göre capoeira faydaları da değişmektedir. Bu nedenle kursa başlamadan önce eğitmeninizden bilgi almanız sağlıklı olacaktır.

Bedenin ve ruhun belirli bir disiplin dahilinde harekete geçmesi esasına dayanan capoeira kursları, vücudun çalışma işlevi göstermeyen kaslarını da fiziksel olarak güçlendirmektedir. Çeşitli teknik ve uygulamalar sayesinde esnek bir vücut tipine sahip olmanızı sağlayan dans aynı zamanda savunma sanatı olarak da yapılmaktadır. Kol ve bacağın elastiki yapısını destekleyen, kondisyon artışına imkan tanıyan ve bedeninizi dansla birleştiren capoeira, zayıflamak için de tercih edilebilen bu dans türüdür. Capoeira teknikleri nasıl kilo vereceğinizi de belirlemektedir bir nevi.

Seri hareketler, düşürme hareketleri, defans hareketleri, atak hareketleri gibi pek çok teknik uygulamanın yer aldığı dansta size verilecek kurs hizmeti iyi bir capoeira dansçısı olabilmenizi sağlamaya yöneliktir. Bu nedenle hem kendinizi savunacağınız hem de dans becerilerinizi geliştirebileceğiniz capoeiranın tüm tekniklerini öğrenmeniz mümkün hale gelecektir. Dansın modernize edilmiş pek çok uygulamasını gösterebilecek konuma ulaşacağınız dans kursu süresince vücudunuzun dansa göre şekil aldığını fark edebileceksiniz. Capoeira tehlikeli mi sorunuza derslerimizi gördükten sonra yanıt bulabilirsiniz.

Görünüm itibariyle zor ve tehlikeli bir spor izlenimi taşıyan Capoeira, öğrenilmesi ve profesyonel ekiplerle çalışılması halinde hiçbir tehlike barındırmamaktadır. Bedene hakim olunması esasına dayanan dansta, zorluk düzeyine bağlı olarak tehlike kavramından söz edilebilmektedir. Ancak kişisel teknik ve uygulama çalışmalarıyla bu durum ortadan kaldırabilmektedir. Dans kursları yaşa göre capoeira ders içeriklerini belirlediği için herhangi bir tehlike yaşamazsınız. Ne kadar zamanda öğrenilir olduğuna ise kişisel gelişiminizi gözlemleyerek karar verirsiniz.

Capoeria, uzun süreli çalışma tekniklerini kapsaması nedeniyle dans kursları tarafından geniş bir programla verilir. Uzmanlar, dansı öğrenebilmenin en az 20-25 haftalık süreçleri kapsadığı üzerinde durmaktadır. Bu süreci hızlandıracak uygulamalar, kişisel gelişim düzeyinizle de ilişkilidir. Zorlu tekniklerin alıştırma yapılarak pekiştirilmesi, kurs sürecini olumlu hale getirecektir. Yaş sınırı olmayan eğitimlerde öğrenme süreniz kabiliyetlerinize göre değişir.

En Popüler Çarliston Videoları

Çalışma Saatlerimiz

Pzt-Pzr: 10:00 / 22:00

Telefon

+537 430 2791 + 92