0537 430 3592 info@saskinbakkaltolgahandanskursu.com Suadiye Mah. Kazım Özalp Sok. Hayat İş Hanı 26/A Kat 3 İstanbul Pzt-Pzr: 10:00 / 22:00

Düğün Dansı

DÜĞÜN DANSI

İlk Dansınız Eşsiz Olsun

Yeni bir hayata adım attığınız düğün gecenizde muhteşem bir dansla konuklarınızı büyüleyebilirsiniz. Düğün dansı kursu sayesinde size özel koreografiler ve müziklerle unutulmayacak bir performans sergilersiniz. Vals, rumba, salsa, bachata, cha cha cha, zeybek ve dilediğiniz her dansı düğününüzde yapabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden alacağınız düğün dans dersleriyle adeta profesyoneller gibi pistlerde süzüleceksiniz. Eşinizle birlikte eşsiz bir deneyim yaşarken klasik düğün dansları algısından da sıyrılmış olacaksınız. Düğün dans kursu için elinizi çabuk tutmalısınız.

Neden Düğün Dansı?

  • Farklı olmak için
  • Eğlenmek için
  • Mutlu olmak için
  • Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
  • Unutulmaz bir düğün için
  • Konuklarınızı etkilemek için
  • Profesyonelce dans etmek için
  • Ölümsüz bir anı için DÜĞÜN DANSI!

Neden

Şaşkınbakkal Tolgahan Dans Kursu

Türkiye'nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, kaliteyi yükselten ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Telafi ve Danışmanlık

Kaçırdığınız dersleri diğer kurlarda telafi etme imkanı ile ders ve koreografi seçimlerinde uzman danışmanlık.

DETAYLI BİLGİLER

Kıvraklığınıza Güveniyorsanız Kizomba Kursları Sizi Bekliyor!

İstediğiniz şarkıda gönlünüzce dans edeceğiniz, gecenizi güzelleştirecek ve unutulmaz kılacak düğün dansları için 1 ayınızı düğün dansı kursları için ayırsanız kafi. Zamanı olmayanlar için 2 saatlik dersler bile hazırlanıyor, yeter ki sahneye istekli çıkın…

Sıcacık ve hareketli salsa, asaletinizi yansıtacak vals, tutkunuzu gösterecek tango, hepsi de düğün dansı için ideal. Kim bilir belki de yeteneklerinizi açığa çıkararak dans etmeye devam edeceksiniz. Unutulmaz bir düğün dansı için profesyonel eğitmenlerle çalışın.

Elinizi çabuk tutun ve düğün dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

DÜĞÜN DANSI

Genel Bilgiler

Dans Kursumuz dans kursları kapsamında yer alan parça seçimi sizlere uygun şarkının belirlenmesine yardımcı olabilmektedir. Çiftler için özel bir önemi olan parçaların, hareketli ve yavaş şarkıların, toplu dans kavramına uygun müziklerin seçilebildiği kurs sürecinde herkese hitap edebilecek türde müzik eserlerine de yer verilmektedir. Gelin ve damat adayının seçtikleri parça eşliğinde dans edebilecekleri kurs sürecinde amaç, hem misafirlerin hem de çiftlerin hiçbir zaman unutamayacağı bir ana tanıklık etme olanağının sağlanmasıdır. Parça seçimi, düğün dansı kursları hizmetleri kapsamında yer alan uygulamalardan biri olup, isteklerinize göre şekillendirilebilecek süreçler dahilindedir. Ayrıca ders süresi de düğün dansı müziği seçiminde çiftlere yön vermektedir. Provalar için kısa bir süresi kalmış olan gelin ve damat adaylarının uzun müziklerle çalışmaması söz konusudur.

Düğün dans kursu için ortalama ders süresi 4 – 6 saattir. Bu süre dans kurslarının hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir. Düğün dansı müzik seçimi de ders sürelerinizi etkileyecektir. Uzun bir şarkı ile sahneye çıkmak isterseniz ders saatleriniz de artacaktır. Detaylı bilgi almak için danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Düğününüz yaklaştı. Gelinliğiniz, mekan seçimi, davetliler, sürprizler, makyajınız, kısacası hayallerinizi süsleyen her şey tamamlandı sayılır. Peki düğün dansı seçiminizi yaptınız mı? Genellikle dans etmeyi bilmeyen veya düğün dansı için bir hazırlık yapmamış çiftler romantik şarkılarda bildikleri kadar dans ediyorlar. İstedik ki siz, düğün dansınız ile konuklarınızı büyüleyin, aşkınızı ölümsüz kılın ve tabii eğlencenin tadını çıkarın. Düğün için seçtiğimiz en güzel danslar mutluluğa adım adım yaklaşan çiftlerimize ve tüm dans tutkunlarına geliyor. Tango, Cha Cha Cha, Swing, Rumba, Vals, Zeybek en çok tercih edilen danslar olarak biliniyor. Dans Kursumuz düğün dans kursları sayesinde bu önemli geceye profesyonelce hazırlanmanızı sağlıyor.

Tercih edeceğiniz düğün dansı türüne göre zorluk seviyesinde farklılıklar gözlemlenebilmektedir. Bu zorlukların üstesinden gelmek için partnerinizle birlikte sık sık alıştırma yapmalı, kendinizi geliştirmeye istekli olmalısınız. Böylece düğün dansınız tüm misafirlerinizi etkiler. En zor düğün dansı türlerinden biri olarak bilinen cha cha ve salsayı, Dans Kursumuz eğitmenleriniz tarafından verilen kurslarla pekiştirebilmektesiniz. Fiziki elverişliliğinize ve istediğiniz şarkıya göre de düğün dansınızın zorluğunu belirleyebilirsiniz.

Öncelikli olarak karar vermeniz gerekenler kıyafet ve mekan seçimidir. Düğün kıyafetlerinizin seçiminin dansınızın genel hatlarını belirleyeceği de söylenebilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen dans türlerinden cha cha ve salsa için daha özgün gelinlikler söz konusu olabildiği gibi tango havasına uygun, ağır ve sade gelinlik/damatlık modellerine de göz atmanızda yarar olacaktır. Düğün dansı için kursa gitmeye karar veren çiftler dans ayakkabılarını kurs süresince yanlarında getirmeli, düğün konseptine uygun giriş, çıkış, dans pistine geliş gibi ana etmenleri uzman ekiplerle görüşmelidir. Dans eğitmenlerinin bilgilendirilmesinin önem taşıdığı bu süreç içerisinde yapılacak hazırlıklar önceden belirlenmelidir.

En Popüler Düğün Dansı Videoları

Çalışma Saatlerimiz

Pzt-Pzr: 10:00 / 22:00

Telefon

+537 430 2791 + 92