0537 430 3592 info@saskinbakkaltolgahandanskursu.com Suadiye Mah. Kazım Özalp Sok. Hayat İş Hanı 26/A Kat 3 İstanbul Pzt-Pzr: 10:00 / 22:00

Salsa Dansı

Küba Ezgileri Kanınızı Kaynatacak

Pek çok dans gibi Afrika’dan doğan ve Küba’da şekillenen Salsa dansı, Latin ezgilerinin kıpır kıpır havasıyla sizleri de kendine bağlayacak! New York ve Miami sokaklarında gelişen, farklı kültürlerle ve müziklerle beslenen Salsayı, Salsa kursu sayesinde kolayca öğrenecek ve değişmez hobiniz haline getireceksiniz.

Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden salsa dans kursu ile ritim, temel adımlar, kombinasyonlar, duruş teknikleri ve vücudunuzu kullanmayı öğrenerek egzotik ve keyifli bir dans yapacaksınız. Dilediğiniz kura katılarak ya da özel derslerle Salsa dansı öğrenmenin keyfine varacaksınız. Salsa kursları sizleri bekliyor…

Neden Salsa Kursu?

  • Eğlenmek için
  • Mutlu olmak içinv Sosyalleşmek için
  • Hobi edinmek için
  • Profesyonelleşmek için
  • Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
  • Hareketli figürleri için
  • Egzotik atmosferi için SALSA!

Neden

Şaşkınbakkal Tolgahan Dans Kursu

Türkiye'nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, kaliteyi yükselten ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Telafi ve Danışmanlık

Kaçırdığınız dersleri diğer kurlarda telafi etme imkanı ile ders ve koreografi seçimlerinde uzman danışmanlık.

DETAYLI BİLGİLER

Kolayca Salsa Dansı Öğrenecek Yeteneklerinizi Geliştireceksiniz!

Serbest stil danslardan olan Salsayı profesyonel değil de sosyal amaçlı yapacaksanız 4 – 6 aylık bir süreçte almış olduğunuz salsa kursları ile kolayca salsayı öğrenebilirsiniz. 2 – 3 ay süren Salsa kursu ilk kurda temel adım ve dönüşlerinizi öğrenirken ileri kurlarda salsa dansınızı daha da geliştireceksiniz.

Geldiği toprakların sıcaklığını ve hareketliliğini taşıyan salsa dans kursları ile doğaçlama yapılabilmesi ve farklı stillerinin olması nedeniyle kendinizi her zaman geliştireceğiniz bir dans. Salsa kursları  ile kadınların kıvraklıklarını gösterebildiği, erkeklerin yönetim kabiliyetlerinin önemli olduğu salsa kursu her dönemin dansı olmaya devam edecek kurslardan! Elinizi çabuk tutun ve salsa dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Genel Bilgiler

Eş zorunluluğu bulunmayan bir dans olması salsa dansına kendi özgü figürler kazandırmıştır. Foxtrot ya da samba gibi tüm pisti dolaşma zorunluluğunuz olmadığı dansta toplam 8 vuruş bulunmaktadır. 6 adım ve 2 dinlenme bölgesi ile pekiştirilen dans hızlı hareketlere dayanmaktadır. Bu temponun sizi yorması halinde durabileceğiniz gibi ayaklarınızla müziğe ritim tutabilirsiniz. Tap adı verilen bu durma sürecinde çiftler figürlerine kısa süreli es verme tekniği üzerinde çalışabilmektedir. Ayak hareketlerinin ve dönüşlerin seriliğine dayanan dansta tercih edilecek müzik türüne yönelik figürler ön plandadır. Omuz hareketlerine ve vücudu bütünüyle çalışmaya yönlendiren figürlerde hayat bulan bir dans olması enerjiyi maksimum düzeye çıkarmıştır. Porto Riko, New York, Mambo, Küba ve Miami stili gibi birden çok hareketi bir arada barındıran dansta salsa kursları kapsamında verilen eğitim hem partnerli hem partnersiz olarak uygulanabilmektedir.

En Popüler Salsa Videoları

Çalışma Saatlerimiz

Pzt-Pzr: 10:00 / 22:00

Telefon

+537 430 2791 + 92