Salon Dansları

Salon Dansları

vals dans kursu düğün dansı bağdat caddesi istanbul

VALS DANS KURSU

VALS DANS KURSUMUZ

Avrupa kültürü içinde doğan ve gelişen Vals, asaleti, zarif figürleri ve eşsiz müzikleri ile dünyada benimsenmiş ve zamanla form bularak günümüze ulaşmıştır. Saray dansı olarak bilinen ve hızlı, kayar gibi yapılan dönüşleri ile görsel şölen sunan Vals’i siz de dilerseniz Vals dans kursu ile kolayca öğrenecek ve değişmez hobiniz haline getireceksiniz.
“Viyana Valsi” ve “Modern (Standart) Vals” olmak üzere iki farklı ritim ve kategoride dünya dans literatüründe yerini alan Vals dansı, kendine has dönüşleri ve duruş teknikleri ile vücudunuza zarafet katacak. Vals kursları sizi bekliyor…

samba dans kursu bağdat caddesi anadolu yakası istanbul

SAMBA DANS KURSUMUZ

Başlangıç Orta İleri Seviye Salsa Kurslarımız

Afrika’dan Brezilya’ya uzanan, kölelerin dansı, sokak festivallerinin vazgeçilmezi Samba, neşeli ve hızlı ritimleriyle sizleri de bu eğlenceye davet ediyor. Karnaval atmosferindeki abartılı figürlere sahip, farklı kültürlerle ve müziklerle beslenen Sambayı, Samba dans kursları ile kolayca öğrenecek ve belki de profesyonel anlamda bu dansı icra edeceksiniz.
Dans Kursumuz Samba kursu eğitmenlerinin yaratıcı ve yenilikçi bakış açıları sayesinde dansınızı geliştirecek teknikleri kolayca öğrenecek ve keyifli eğitimler alacaksınız. Yeteneklerinizi geliştirdiğinizde ileri seviyede Samba yaparak bu dansın keyfine varacaksınız. Samba kursları sizi bekliyor

rumba dans kursu şaşkınbakkal dans kursu

RUMBA DANS KURSU

Rumba Dans Kurslarımız

Latin danslarının en romantiklerinden biri olan, kalp atışını andıran ritimleri ile dikkat çeken, kalça hareketleri ile bütün dikkatleri kadın dansçılarda toplayan Rumba dansı, farklı atmosferi ve folklorik havasıyla sizi de cezbedecek. Rumba dans kursları ile bu dansı kolayca öğreneceksiniz.
Yavaş tempolu, zor ancak eşsiz bir Latin Amerika dansı olan Rumba, çiftler arasındaki tutkuyu yansıtması, romantik figürleri ve küçük alanlarda rahatlıkla uygulanabilmesi nedeniyle sıkça tercih ediliyor. Siz de Rumba kursu ile tanışmak için Türkiye’nin en iyi eğitmenleri ile bir araya gelebilirsiniz

bolero dans kursu

BOLERO DANS KURSUMUZ

BOLERO Dans Kurslarımız

İspanya topraklarında çıkan ve Amerika’da gelişen Bolero, yavaş ve estetik hareketleri, Rumbaya benzeyen adımları, müziğindeki ince perküsyon efektleri ile kanınızı kaynatacak bir dans! American Style dansların tipik özelliğini taşıyan Bolero dansı, farklı olmak isteyenlerdenseniz tercihiniz olabilir. Bolero dans kursları ile bu dansı tanıyabilirsiniz.
Daire içinde ve ayakların belirli bir eksen üzerinde ileri-geri dönüşlerle yapılan Bolero, vücudun ani yükselişleri, düzgün yapısı ile başlı başına bir öğreti. Romantik havası içinde partnerlerin arasındaki harika uyumu gösteren Bolero, yavaş temposu ve melodileri ile aşkın dansı olarak da bilinir. Bolero kursları yıl boyu size bu eğitimi verir.

paso doble dans kursu bağgat caddesi

PASO DOBLE DANS KURSUMUZ

PASO DOBLE Dans Kurslarımız

Zenci kültüründen gelmeyen tek Latin Amerikan dansı olan Pasodoble, tutkuyu, gururu ve ağırbaşlılığı ifade eden gergin bir duruşla ve matador edasıyla yapılan bir dans. Zor ve kolay versiyonları olan Pasodoble, İspanya, Fransa ve Latin Amerika ülkelerinde yaygın olmakla birlikte dünyanın diğer ülkelerinde de Pasodoble kursları sayesinde ilgiyle yapılıyor.
Türkiye’de bu dansın eğitimini veren Pasodoble kursu sayısı az olsa da Dans Kursumuz şubelerinin tamamı sizlere Pasodoble öğrenme fırsatı tanıyor. Dans kursları ile başlangıç ve ileri kurlarla temel adım ve duruşlarını, ritme ayak uydurmayı ve vücudunuzu kullanmayı öğrenerek bu keyifli dansı yapabileceksiniz. Pasodoble kursları sizi bekliyor…

FOXTROT DANS KURSUMUZ

FOXTROT Dans Kurslarımız

Amerikalı dansçılar Vernon ve Irene Castle tarafından ünlenen Foxtrot, akıcı, ani hareketlerden uzak, bir çizgi halinde ilerlenerek yapılan, durmaksızın hareket edilen bir dans. Güçlü bir denge ve her harekette sabit kontrol gerektirdiğinden Foxtrot kursları için uzunca bir vakit ayırmanız gerekecek.
Özellikle kadın dansçıların kendini gösterdiği Foxtrot’ta, karmaşık hareketler ve dönüşler olduğundan dans ederken hem eğlenecek hem de zorlanacaksınız. Caz ve blues müzikleri ile kanınızı kaynatacak Foxtrot’a kapıldığınızda dans etmek sizin için vazgeçilmez olacak. Foxtrot dans kursları ile eğlenceli dersler geçireceksiniz.

JİVE DANS KURSUMUZ

JİVE Dans Kurslarımız

Latin Amerika kökenli Jive, Rock’n Roll ve Boogie Boogie esintileri ile kanınızı kaynatacak! Hareketli, seyir zevki yüksek ve zarif bir dans olan Jive, ritmik ve dinamik yapısıyla tam size göre! Jive kursları ile bu dansı kolayca öğrenecek ve değişmez hobiniz haline getireceksiniz.
Jive dans kursu ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ritmik küçük tekmeler, keskin kol ve bacak hareketleri, ani figürler, “moonwalker” denilen yükselip alçalma hareketlerini öğrenerek keyifli bir dans yapacaksınız. Parmak uçlarınızda yapacağınız dansın seyri o kadar hoş olacak ki sizi seyredenler kuş gibi uçtuğunuz hissine kapılacak. Jive kursu ile keyif dolu bu dansı öğrenmeye hemen başlayın…

QUİCK STEP DANS KURSUMUZ

QUİCK STEP Dans Kurslarımız

Hızlı Adımlar, Neşeli Ritimler…
İngiltere’nin dans kültürüne kazandırdığı Quick Step, hızlı ve neşeli ritmi, canlı ve kusursuz adımları ile eğlenceli bir dans. Salon dansları içinde en keyiflilerden biri olarak yaratıcılığa ve doğaçlamaya açık olmasıyla zenginleşmiştir. Kolay öğrenilen Quick Step bir dönemi kasıp kavurmuştur. Günümüzde Quick step kursları bu eğlenceli dansı sizlere öğretmektedir.
Quick step kursu sayesinde Quick step öğrenmek çok kolay. Eğer siz de Quick Step dansının nasıl yapıldığını merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız tam yerine geldiniz. Quick step dans kursları eğitmenleri, temel ve ileri düzeyde dersler ile bu zengin kültürü tanımanızı sağlayacak. Haydi, quick step kursu ile herkes piste!

DİĞER DANS KURSLARIMIZ
TOLGAHAN DANS KURSU

TOLGA HAN DANS KURSU - Şaşkınbakkal
Bütün Dans derslerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için hemen bizi arayabilir ya da Whatsapp Destek Hattımızdan bütün bilgileri alabilirsiniz

SOSYAL MEDYA